Hans Bergström golvlampa

Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HANS BERGSTRÖM, golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1900-talets mitt, svartlackerad, höjd inkl. skärm ca 170 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, defekta gängor till skärm

875845

Päivämäärä:

2021-02-12