Hans Bergström golvlampa
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS BERGSTRÖM, golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1900-talets mitt, svartlackerad, höjd inkl. skärm ca 170 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, defekta gängor till skärm
875845
Päivämäärä:
2021-02-12