Monica Bastide olja på duk

Monica Bastide olja på duk
Monica Bastide olja på duk
Monica Bastide olja på duk
Monica Bastide olja på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA BASTIDE (född 1923), olja på duk, signerad samt signerad och daterad -78 a tergo, "Hus i Haga: det gråa", 27x35 cm.

Smärre ytslitage.

875848

2021-02-21