Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONICA BASTIDE (född 1923), olja på duk, signerad samt signerad och daterad -78 a tergo, "Hus i Haga: det gråa", 27x35 cm.
Smärre ytslitage.
875848
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här