VEGNI & GUALTIEROTT stolar modell S-44 för Fasem

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIANCARLO VEGNI & GIANFRANCO GUALTIEROTTI, "S-44", stolar, ett par, Fasem, Italien, ca 1980-tal, svart skinnklädsel, underede av förkromat stålrör, rygghöjd ca 104, sitthöjd 45 c,m

Bruksslitage,

875865

2021-02-20