Jan Stenvinkel olja på pannå

Jan Stenvinkel olja på pannå
Jan Stenvinkel olja på pannå
Jan Stenvinkel olja på pannå
Jan Stenvinkel olja på pannå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989), olja på pannå, signerad, landskap med träd, 35x27 cm.

Smärre ytslitage.

875867

2021-02-21