Oidentifierad konstnör oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Amor, olja på duk, ca 38x30 cm

Ett färgbortfall som blottar duken med en retusch, krackelyr

875868

2021-02-15