Klubbat för:
4 200 SEK
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Amor, olja på duk, ca 38x30 cm
Ett färgbortfall som blottar duken med en retusch, krackelyr
875868
2021-02-15