Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 2 st., jugend och nationalromantik, enklare skuren dekor, bemålade samt med bronserad detaljer, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, mindre fläckar och skador på tyget

875874

2021-02-20