Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): kustvy, signerad "Xet" och numrerad 268/310, färglitografi, ca 32,5x46 cm

Ej examinerad ur ram

875879

2021-02-10