Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra kvartal, björk, klädd med textil "Anakreon" design Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, senare klädsel med skador.

875881

2021-02-21