Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800/1900-tal, rikligt skuren dekor, ca 48x56 cm

Fogsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

875895

2021-02-15