HAY stolar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEBASTIAN WRONG, ´´Neu 13´´, stolar, 8 st, HAY, samtida, svärtat underrede av ek,sits och rygg i formgjuten plast i bordeaux färg, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, repor och fläckar förekommer, klisterrester
875905
2021-02-20