HAY stolar

HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar
HAY stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEBASTIAN WRONG, ´´Neu 13´´, stolar, 8 st, HAY, samtida, svärtat underrede av ek,sits och rygg i formgjuten plast i bordeaux färg, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, repor och fläckar förekommer, klisterrester

875905

2021-02-20