Stolar 5 st
2021-02-20
875918
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR samt KARMSTOLAR, 3+2 st, 1900-talets början, ek, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 46-47 cm
Bruksslitage, senare klädsel