Stolar 5 st

Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR samt KARMSTOLAR, 3+2 st, 1900-talets början, ek, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 46-47 cm

Bruksslitage, senare klädsel

875918

2021-02-20