Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR samt KARMSTOLAR, 3+2 st, 1900-talets början, ek, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 46-47 cm
Bruksslitage, senare klädsel
875918
2021-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här