Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, mässingsbeslag, intarsia, profilerad skiva av marmor, 3 lådor, höjd 81, 79x54 cm,

Faneret blekt, bruksslitage

875921

2021-02-15