Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, mässingsbeslag, intarsia, profilerad skiva av marmor, 3 lådor, höjd 81, 79x54 cm,
Faneret blekt, bruksslitage
875921
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här