Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL med putti, porslin, 1900-tal diameter ca 21, höjd 12 cm

Minimalt nagg i en ros

875934

2021-02-15