Arkivskåp på hjultrissor

Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor
Arkivskåp på hjultrissor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARKIVSKÅP på hjultrissor, 1900-talets början, jugend, ek, med jalusidör, svartmålad, inredd med 5 draglådor, höjd 118, 60x44 cm, nyckel fiins

Senare bemålad, nyckel finns, toppskivan med sprickor, slitage

875959

2021-02-11