Arkivskåp på hjultrissor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARKIVSKÅP på hjultrissor, 1900-talets början, jugend, ek, med jalusidör, svartmålad, inredd med 5 draglådor, höjd 118, 60x44 cm, nyckel fiins
Senare bemålad, nyckel finns, toppskivan med sprickor, slitage
875959
2021-02-11