Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
REPRODUX, skrivbord, 1900-tal, England, svärtat, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 75, 136x64, 2 st utdragsskivor 25 cm vardera
Bruksslitage
875970
2021-02-12