Chiffonje

Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHIFFONJE, 1700/1800-tal, nedre delen med 3 lådor, bakom skrivskivan mindre lådor samt 2 nerfällbara luckor, dekorativa beslag i mässing, gördlar till benen, fanér i mahogny, skiva i kolmårdsmarmor, 2 nycklar finns, höjd ca 130 samt 118x53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

875972

2021-02-15