Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Utsikt mot Tallin Gamla stan", signerad Rogozny, daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 24x30 cm, ej inramad
875981
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här