Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, underrede i björk, skiva med fanér i masurbjörk, höjd ca 71 samt skivans största mått 54x38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

875983

2021-02-15