Guena Rogozny oljemålning

Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Stockholm, Söder Mälarstrand", signerad Rogozny, daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 80x90 cm, ej inramad

Kuntoraportti

875985

Päivämäärä:

2021-02-12