Guena Rogozny oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Stockholm, Söder Mälarstrand", signerad Rogozny, daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 80x90 cm, ej inramad
Kuntoraportti
875985
Päivämäärä:
2021-02-12