Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Strandvägen, Stockholm, signerad G. Rogozny, daterad a tergo 1996, olja på duk, ca 45x65 cm
875987
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här