Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
BÄGARE, 2 st, KALK, 1700-tal, BÄGARE, 2 st, C G Hallberg 1922, silver, graverad dekor, höjd 6,5-12 cm, vikt 242 g
Bucklor och gravyrer, kalken med skadad fot
875989
2021-02-11