Bägare och kalk i silver

Bägare och kalk i silver
Bägare och kalk i silver
Bägare och kalk i silver
Bägare och kalk i silver
Bägare och kalk i silver
Bägare och kalk i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BÄGARE, 2 st, KALK, 1700-tal, BÄGARE, 2 st, C G Hallberg 1922, silver, graverad dekor, höjd 6,5-12 cm, vikt 242 g

Bucklor och gravyrer, kalken med skadad fot

875989

2021-02-11