Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Äpple, färgetsning, signera och numrerad 14/150, bildyta ca 24,5x32 cm
875995
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här