Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Stilleben med frukt och champagne, signerad och daterad Adgamow -04, olja på duk, ca 68x52 cm, ej inramad

875996

2021-02-12