Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Carlos restaurant in Orvieto, Italien", signerad Adgamow, daterad a tergo 2014, olja på duk, ca 90x75 cm, ej inramad

875998

2021-02-12