Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, sannolikt Orrefors, stomme i vitmetall, innerskål i kristall resp gultonat pressat glas, tre ljuspunkter, höjd ca 65, diameter 52 cm

Mindre kantnagg på den yttre kupan

875999

2021-02-11