Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURIN, guldlackerat trä, Kina, Ming-stil, föreställande Guanyin, höjd 77 cm
Skador, slitage
876005
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här