Puderstol 1700-tal rokoko

Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko
Puderstol 1700-tal rokoko

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUDERSTOL, lövträ, 1700-talets mitt, rokoko, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

PROVENIENS: Agathe von Koch född Wrede af Elimä (1847-1931)

Skador

876016

2021-02-15