Bord teak

Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak
Bord teak

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1960-tal, teak, fanér lagt i schackrutemönster, bordsben med fötter i mässing, höjd ca 56, 139,5x 66 cm

Bordsskiva solblekt, tryckskador, repor och märken

876024

2021-02-13