Kimono

Kimono
Kimono
Kimono
Kimono
Kimono
Kimono

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

150 EUR

KIMONO, siden, broderi med växtmotiv, foder ljusblått siden, längd ca 102 cm.

Ställvis hårt slitage och skador.

876026

2021-02-15