Fagerhults golvlampor 1 par
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-/80-tal, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, höj och sänkbar skärm, höjd ca 135 cm
bruksslitage, ej funktionstestade
876036
2021-02-16