Fagerhults golvlampor 1 par

Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par
Fagerhults golvlampor 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-/80-tal, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, höj och sänkbar skärm, höjd ca 135 cm

Kuntoraportti

bruksslitage, ej funktionstestade

876036

Päivämäärä:

2021-02-16