Tågbilder

Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder
Tågbilder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAILWAYANA, AUTOMOBILIA, STOCKHOLMIANA mm, 26 st, affischer, 1 litografi av SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004), takåsar Stockholm signerad, bladmått ca 50x64 cm:, varierande mått

Oramade, mestadels senare tryck

876038

2021-02-13