Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, tidgt 1900-tal, 2 plan, svarvad samt med skuren dekor, bemålad, höjd ca 67 samt 37x26 cm

Krönornamentet, sprucket, bruks och åldersrelaterat slitage

876041

2021-02-15