Karl Höglund
2021-02-13
876047
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cabarét, signerad Karl Höglund, ea, färglitografi, ca 58x86 cm