Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVERT LUNDQVIST (1904-1994): "Solen", 1967, signerad och numrerad 77/110, torrnål, plåtmått ca 31x25 cm
876050
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här