Enrico Baj färgetsning

Enrico Baj färgetsning
Enrico Baj färgetsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): "Il valzer di generali", signerad Baj, 81/100, färgetsning, bladmått ca 50x72 cm

876054

2021-02-13