Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOROTHEA TANNING (1910-2012), Les Demeures d´Hypnos, signerad Dorothea Tanning, numrerad 46/99, färglitografi, bladmått ca 33x50 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
876055
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här