Dorothea Tanning
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DOROTHEA TANNING (1910-2012), Les Demeures d´Hypnos, signerad Dorothea Tanning, numrerad 46/99, färglitografi, bladmått ca 33x50 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Kuntoraportti
876055
Päivämäärä:
2021-02-15