Soffa Zanotta

Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta
Soffa Zanotta

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFA, modell Grand Italia, formgiven av Paolo Lomazzi, Jonathan De Pas & Donato D´Urbino för Zanotta Italien, formginingsår 1979, stomme i formgjuten aluminium, lösa plymåer i vitt sinn, längd ca 185 cm

Smärre slitage, märken, smuts, repor

876057

2021-02-11