Oiva Toikka glasfåglar

Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, glasfåglar, 2 st, signerade Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, höjd ca 12-15, den storas längd 21 cm

NAgg på stjärten på den stora

876059

2021-02-15