Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
OIVA TOIKKA, glasfåglar, 2 st, signerade Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, höjd ca 12-15, den storas längd 21 cm
NAgg på stjärten på den stora
876059
2021-02-15