Arne Olsson oljemålningar

Arne Olsson oljemålningar
Arne Olsson oljemålningar
Arne Olsson oljemålningar
Arne Olsson oljemålningar
Arne Olsson oljemålningar
Arne Olsson oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE OLSSON (1918-2003): (4) Kompositioner, monogramsignerade AO, olja på duk, vardera ca 22,5x27 cm

876064

2021-02-11