Nanna Ditzel skrivbord

Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord
Nanna Ditzel skrivbord

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

NANNA DITZEL, skrivbord, Søren Willadsen Møbelfabrik, Danmark, formgivet 1958, fanerad ek, sargen med fyra lådor, höjd ca 72, 175x75 cm

Bruksslitage, underrede med sprickor, blekt, fläckar, smärre märken

876071

2021-02-13