Månbord 2 st

Månbord 2 st
Månbord 2 st
Månbord 2 st
Månbord 2 st
Månbord 2 st
Månbord 2 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft, oljad björk, sargen monogramsignerad HJ, höjd 76, 51x91 vardera

876073

2021-02-14