Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
KOPPAR, GLAS, 4 dlr, 1800/1900-tal, proviantkärl samt bunke med lock, glaskålar med lock, höjd mellan ca 14-27 cm
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
876076
2021-02-15