Koppar och glas

Koppar och glas
Koppar och glas
Koppar och glas
Koppar och glas
Koppar och glas
Koppar och glas
Koppar och glas
Koppar och glas

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

KOPPAR, GLAS, 4 dlr, 1800/1900-tal, proviantkärl samt bunke med lock, glaskålar med lock, höjd mellan ca 14-27 cm

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

876076

2021-02-15