Lisa Larson burk

Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk
Lisa Larson burk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LISA LARSON, burk med lock, dekor av man med hatt, Gustavsberg Studio, stengods, signerad Lisa L, höjd ca 25 cm

Två mindre nagg på botten av lock

876092

2021-02-11