Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LISA LARSON, burk med lock, dekor av man med hatt, Gustavsberg Studio, stengods, signerad Lisa L, höjd ca 25 cm
Två mindre nagg på botten av lock
876092
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här