Lennart Larsson oljemålning

Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART LARSSON (1922-2007): Torghandel, signerad L Larsson, olja på pannå, bildmått ca 58x75 cm

876100

2021-02-11