Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
AXEL NILSSON (1889-1991): "Interiör", signerad och daterad Axel Nilsson -39, olja på duk, 60x82 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
876112
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här