Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

15 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1991): "Interiör", signerad och daterad Axel Nilsson -39, olja på duk, 60x82 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

876112

2021-02-13