Spegel rotting

Spegel rotting
Spegel rotting
Spegel rotting
Spegel rotting
Spegel rotting
Spegel rotting
Spegel rotting
Spegel rotting

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

SPEGEL, ram i rotting, 1900-talets mitt, ca 73x49 cm

Bruksslitage/ ställvis lackslitage

876124

2021-02-16